PINT

Regio's

Algemene vragen

info@pint.nl (of via het formulier onderaan)
Postbus 8049, 4330 EA  Middelburg. Telefoon 0118-612940. PINT is ingeschreven KVK 40532955.

We doen ons best om enkel foto's en tekst te gebruiken waarvan wij rechthebbend zijn. Mocht in ons Magazine, op deze site of elders u materiaal tegenkomen waarvoor dat niet geldt, verzoeken wij u om contact met ons op te nemen.

Leden kunnen hun eigen gegevens (zoals bijvoorbeeld adres) hier wijzigen. Om lid te worden vul dit formulier in. De ledenadministratie is te bereiken via ledenadministratie@pint.nl

 

Redactie

Hoofdredacteur Erwin de Cock,
Postbus 8049.
4330 EA Middelburg.
hoofdredacteur@pint.nl
Bel de redactie 0118-612940.

Advertentie-aquisitie:
Willem Verboom. Advertenties@pint.nl; Tel. 06-30182602

Agenda op de website: agenda@pint.nl

 

Stichting Bok Bier Festival

Het jaarlijkse Bokbierfestival in de Beurs van Berlage wordt georganiseerd door de Stichting Bok Bier Festival en niet door de vereniging PINT.

Informatie: Nico Lammers
Voorzitter organisatie PINT Bokbierfestival
T+31 (0)6 5232 6968
Nico.lammers@pint.nl

Regio's

Regio Noord
Jos Walstra (voorzitter), Ranonkelstraat 4, 9741 LT  Groningen
info@noord.pint.nl

Regio Oost
Are 30, 6641 PR  Beuningen. Secretaris_oost@pint.nl

Regio Flevoland
voorzitterflevo@pint.nl

Regio Midden
midden@pint.nl

Regio Noord-Holland
prnh@pint.nl

Regio Zuid-Holland
przh@pint.nl

Regio Zuidwest
zuidwest@pint.nl

Regio Noord-Brabant
Secretariaat PRNB, Tongelresestraat 182A, 5613 DR Eindhoven
06-54957532
prnb@pint.nl

Regio Limburg
Jack Delzainne, Dagobertstraat 22, 6224 HL Maastricht
06-53758821
przl@pint.nl

 




banners

Advertenties

Opgericht op 14 oktober 1980 te Amsterdam