PINT

Regio's

Algemene vragen

info@pint.nl (of via het formulier onderaan)
Postbus 8049, 4330 EA  Middelburg. Telefoon 0118-624288.

Leden kunnen hun eigen gegevens (zoals bijvoorbeeld adres) hier wijzigen. Om lid te worden vul dit formulier in. De ledenadministratie is te bereiken via ledenadministratie@pint.nl

 

Redactie

Hoofdredacteur Erwin de Cock,
Postbus 8049.
4330 EA Middelburg.
hoofdredacteur@pint.nl
Bel de redactie 0118-624288.

Advertentie-aquisitie:
Willem Verboom. Advertenties@pint.nl; Tel. 06-30182602

Agenda op de website: agenda@pint.nl

 

Stichting Bok Bier Festival

Het jaarlijkse Bokbierfestival in de Beurs van Berlage wordt georganiseerd door de Stichting Bok Bier Festival en niet door de vereniging PINT.

Informatie: Nico Lammers
Voorzitter organisatie PINT Bokbierfestival
T+31 (0)6 5232 6968
Nico.lammers@pint.nl

Regio's

Regio Noord
Jos Walstra (voorzitter), Ranonkelstraat 4, 9741 LT  Groningen
info@noord.pint.nl

Regio Oost
Secretariaat Regio Oost, Iependijk 48, 7471 BJ Goor
06-83133565
secretaris_oost@pint.nl

Regio Flevoland
Secretariaat regio Flevoland, Sirtakistraat 10, 1326 LD Almere
T 06-52713600
voorzitterflevo@pint.nl

Regio Midden
midden@pint.nl

Regio Noord-Holland
prnh@pint.nl

Regio Zuid-Holland
przh@pint.nl

Regio Zuidwest
zuidwest@pint.nl

Regio Noord-Brabant
Secretariaat PRNB, Tongelresestraat 182A, 5613 DR Eindhoven
06-54957532
prnb@pint.nl

Regio Limburg
Jack Delzainne, Dagobertstraat 22, 6224 HL Maastricht
06-53758821
przl@pint.nl




banners

Advertenties

Opgericht op 14 oktober 1980 te Amsterdam